Produkty

Plastová okna

Naše dodávka a montáž plastových oken je vhodná pro novostavby, starší zástavbu i rekonstrukce. Německá okna Schüco a Aluplast se vyznačují nejvyšším postavením v kvalitě, mají nejlepší tepelně-izolační vlastnosti a nejširší spektrum barevného řešení.

Schüco nabízí široké spektrum nejrůznějších systémů, a to od nadstandardně tepelně izolovaného systému pro nízkoenergetické a pasivní domy přes velice stabilní šestikomorový okenní systém s velmi stabilními vlastnostmi s vynikající pevností, který je vhodný pro pozice s větší prosklenou plochou, až po standardní pětikomorové systémy pro nejširší využití - Corona CT70 se třemi variantami kontur Cava, Rondo a Classic.

Aluplast nezůstává pozadu a nabízí také od šestikomorového systému Ideal8000, přes Ideal6000 až po nejčastěji používaný pětikomorový Ideal4000. Jsou to profily se špičkovými vlastnostmi, vynikající stabilitou a pevností v moderním SOFT designu. Výborné tepelně izolační vlastnosti, minimální náročnost na údržbu, dlouhodobá životnost a vysoká užitná hodnota jsou jejich hlavní předností. 

Plast je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu oken v České Republice. Poměr mezi cenou a výkonností a vynikající tepelná izolace, to bývají nejčastější důvody pro volbu plastových oken.

Oba tyto systémy máme registrovány v dotačním programu ZELENÁ ÚSPORÁM!

Bezbariérový práh

Výhodou systému Schuco je bezbariérový práh, který se používá v oblasti balkónových a terasových dveří. V protikladu s běžnými domovními dveřmi jsou tyto dveře uzamykány jako normální okna i na jejich spodní straně. Přesto je - z důvodu minimální konstrukční hloubky - minimalizováno riziko zakopnutí.

 

 

 

Barevné provedení

Ukázka našich realizací

      


Detailní řezy nabízenými profily

Katalog

Telefon 530 508 310 | Fax 530 508 320
Adresa: Za Humny 21, 664 47 Střelice u Brna | info@ha-technik.cz

Vlastníme certifikát ČSN EN ISO 9001:2009 | (c) 2010 HA technik s.r.o.
Tisk | Mapa stránek | edited by N.E.S.P.I.