Produkty

Venkovní parapety

Hliníkové tažené

Tyto parapety se vyznačují vysokou pevností a kvalitní povrchovou úpravou. S těmito vlastnostmi Vám zaručí dlouholetou dokonalou ochranu omítky a skvělý vzhled Vašeho domu. Venkovní parapety jsou vyráběné v šířkách 50 - 400 mm s povrchovou úpravou eloxováním nebo komaxitováním. Parapety se vyznačují vysokou mechanickou odolností proti působení klimatických vlivů a barevnou stálostí. K parapetům dodáváme také níže uvedené příslušenství.

Materiál: optimální slitina z jakostních surovin vyrobená přesnou technologií Al,Mg,Si 0,5 F 22

Povrchová úprava: C34 - tm.hnědá-eloxováno, EV1 - přírodní barva (stříbrná)-eloxováno, C33 - světlý bronz-eloxováno, jakákoliv RAL - práškově nanášená barva, vypalovaná

Ochrana povrchu: Povětrnostně odolná folie PVC na všech úpravách vyjma RAL - ta se musí po montáži odstranit. Chrání během montáže parapety před mechanickým poškozením, rovněž před potřísněním maltou,vápnem apod.

Tloušťka plechu: dle hloubky parapetu 1,5 mm - 2,6 mm

Max. délka: tažený profil o délce 6000 mm

Šířka parapetu: od 50mm - 400mm 

Montáž: Při montáži venkovních hliníkových parapetů je nutné vzít v úvahu roztažnost až 1,2 mm na 1 m při rozdílu teplot 50°C

Čištění: Hliníkové venkovní parapety podléhají jako všechny fasády, dle místních podmínek, různě silnému stupni znečištění. Proto by se měly jednotlivé prvky čas od času očistit. Stačí je omýt vlažnou vodou se syntetickým čistícím prostředkem, pomocí houby nebo hadříku. Nepoužívat ocelovou vlnu či smirkové prostředky. Všechny hliníkové prvky nakonec opláchnout vodou.

Barvy

Je možno si vybrat z těchto barevných provedení:


Příslušenství

Nedílnou součástí jsou ukončovací a napojovací prvky.


Katalog

Telefon 530 508 310 | Fax 530 508 320
Adresa: Za Humny 21, 664 47 Střelice u Brna | info@ha-technik.cz

Vlastníme certifikát ČSN EN ISO 9001:2009 | (c) 2010 HA technik s.r.o.
Tisk | Mapa stránek | edited by N.E.S.P.I.