Produkty

Venkovní stínění

ŽALUZIE

Jsou jeden z nejúčinnějších prvků ochrany proti slunečním paprskům. Plynulým natáčením lamel je dosáhnete správnou intenzitu slunečních paprsků pro prosvětlení interiéru a zároveň zajistit nepřehřívání interiéru. Pro zajištění pohody je možné si vybrat z několika velikostí a typů lamel které se můžou ovládat ručně nebo motorem. Při motorovém ovládání je možné pro zvýšení komfortu použít centrální ovládání s větrným a slunečním čidlem nebo dálkové ovládání.

ROLETY

Rolety si získávají v ČR stále větší oblibu. Především u novostaveb rodinných domů se stávají neodmyslitelnou součástí oken. Díky variabilitě provedení je dnes možno použít hliníkové rolety pro všechny typy okenních otvorů s ručním nebo motorickým ovládáním, protože mají pro své uživatele celou řadu výhod. Vedle vynikající protisluneční ochrany je to ochrana proti úniku tepla a proti hluku. Hliníkové rolety chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost. Uživatelé také oceňují ochranu proti vloupání.

STÍNĚNÍ PRO ZIMNÍ ZAHRADY A PROSKLENÉ FASÁDY

Venkovní látkové rolety jsou vyráběné z materiálu obzvlášť odolných vůči povětrnostním vlivům a jsou současně architektonickým prvkem fasád.

MARKÝZY

Nejpoužívanějším prvkem pro zastínění teras u rodinných domů, zahrádek u restaurací a balkonů. Nejprodávanějším způsobem ovládání je ruční ale je možné si objednat i motor s veškerou automatikou. Barvu nosné konstrukce je možné si vybrat ze základních barev nebo ze vzorníků dle stupnice RAL. Široký sortiment vzorů a barev je zárukou splnění vašich představ.

>>>ukázky našich realizací>>>

Katalog

Telefon 530 508 310 | Fax 530 508 320
Adresa: Za Humny 21, 664 47 Střelice u Brna | info@ha-technik.cz

Vlastníme certifikát ČSN EN ISO 9001:2009 | (c) 2010 HA technik s.r.o.
Tisk | Mapa stránek | edited by N.E.S.P.I.