Produkty

Příslušenství

Sítě proti hmyzu

Součástí naší dodávky hliníkových oken nejsou jen stínící prvky, ale i sítě proti hmyzu nebo proti pilu. Všechny nabízené typy jsou konstruovány tak, že vyhovují hlavně pro hliníková okna, ale je možné je použít i na okna plastová nebo dřevěná.

Pro běžná okna jsou to sítě rámové a rolovací, pro jednokřídlové dveře sítě otvíravé a za určitých okolností i sítě rolovací. Pro posuvné a dvoukřídlé dveře je nejlepší použít sítě posuvné.

Barevné provedení je ve stejném odstínu jako okna. Hliníkové profily je možné lakovat práškovou barvou na jakýkoliv odstín dle stupnice RAL.

Velkou výhodou je vysoká pevnost používaných profilů pro rámové i posuvné sítě. Rámové a posuvné sítě jsou vyráběny stejným způsobem jako okna. Rohy jsou řezány pod úhlem a spojovány pomocí vnitřních rohů a pro vyšší pevnost spoje ještě lepeny a nakonec lisovány.

Kromě sítí proti hmyzu je možné u nás objednat i sítě pro tzv. anglické dvorky. Tyto sítě zamezí napadání nečistot do dvorku a případné ucpání odtokového otvoru a zatečení vody přes okno. Profily jsou opět hliníkové a namísto běžné síťoviny se používá síťovina hliníková.

Příklady použití

>>>ukázky našich realizací>>>

Katalog

Telefon 530 508 310 | Fax 530 508 320
Adresa: Za Humny 21, 664 47 Střelice u Brna | info@ha-technik.cz

Vlastníme certifikát ČSN EN ISO 9001:2009 | (c) 2010 HA technik s.r.o.
Tisk | Mapa stránek | edited by N.E.S.P.I.