Produkty

Hliníková okna

Hliníková okna jsou charakteristická nejen svým vzhledem, ale rovněž i dokonalou funkčností.

Všechny konstrukce byly po dlouhou dobu prověřovány na průmyslových, komerčních a bytových výstavbách, ale i při rekonstrukcích památkově chráněných objektů.

Pomocí jednotlivých systémů kování lze vyrobit hliníková okna otvíravá, sklopná, otočná, výklopná, a pochopitelně i posuvná.

 

Ukázka typů nejpoužívanějších profilů


Příklady použití

PROSKLENÉ VÝPLNĚ

Hliníkové profilové systémy se hodí pro všechny druhy staveb, ať už se jedná o administrativní budovy, průmyslové objekty nebo rodinné domky, či zimní zahrady.

Za použití nejmodernějších obráběcích a spojovacích strojů ELUMATEC je zaručena ta nejvyšší úroveň zpracování špičkových profilových systémů SCHÜCO a kompletace výrobků. Povrchová úprava je prováděna chemickým eloxováním nebo práškovým lakováním dle nekonečné palety barev ze vzorníku RAL a Metallic.

Zasklení je prováděno izolačními dvojskly či trojskly s použitím tzv. teplých distančních rámečků (z nerez oceli či plastu, nikoliv hliníku) dle požadovaných bezpečnostních nároků nebo osobitého designu (neprůhlednost, zabarvenost, protislunečnost, protihlučnost, popř. doplnění meziskelními mřížkami).

>>> ukázky našich reallizací>>>

Katalog

Telefon 530 508 310 | Fax 530 508 320
Adresa: Za Humny 21, 664 47 Střelice u Brna | info@ha-technik.cz

Vlastníme certifikát ČSN EN ISO 9001:2009 | (c) 2010 HA technik s.r.o.
Tisk | Mapa stránek | edited by N.E.S.P.I.